2 x F 160 + F-VS + 2 x F-SZ 180 MM + TZ-FST1600
Artikel nr.:
209591
Leveringsomfang
- 2 Føringsskinne F 160; Best.-nr. 204365
- 1 Forbindelsesstykke F-VS; Best.-nr. 204363
- 2 Klemtvinge F-SZ 180MM; Best.-nr. 207770
- 1 Tæske til føringsskinne TZ-FST1600; Best.-nr. 095257
- Målene er perfekte til Mafells styreskinner
- Holdbar og robust - fremstillet af vejrbestandigt polyester
- Slidstærke industrielle lynlåse
Info om forhandler: 209591, 1P0436
Priser ekskl. moms plus forsendelsesomkostninger
Oversigt over Mafell-specialforhandlere
Leveringstid: Forventet 10 - 14 dage
Tekniske data
| Vægt | 6,5 kg |
| Materiale | Polyester |
Produktdetaljer
Robust styreskinnesæk i høj kvalitet med udvendigt rum og indvendig stiklomme.
Ekstra velcrobånd skaber en sikker transportmulighed for flere styreskinner.
Tasken har plads til styreskinner med en længde på op til 1,6 meter.
Hver pose har plads til et visitkort eller navneskilt til individuel mærkning.
Til brug ved
- Transporttaske til styreskinner op til 1600 mm